SPOTKANIA KATECHETYCZNE 2019 – KOMUNIKATY

1.     Dziękując za dotychczasową współpracę zachęcamy do jej kontynowania szczególnie w ramach nowej oferty.

Centrum jako jednostka dydaktyczna wychodząc naprzeciw katechetom – przygotowało cykl certyfikowanych szkoleń. W ramach doskonalenia katechetycznego warsztatu pracy proponujemy szkolenia w zakresie AKTYWNEJ KATECHEZY. Harmonogram i formularze dostępne będą od 5 września 2019 r.

2. Z myślą o dzieciach i młodzieży pragniemy zaproponować:

  • Warsztaty fotograficzne (Ełk/Wigry i na Szlakach Papieskich)
  • Warsztaty teatralno-filmowe z udziałem aktorów warszawskich kin i teatrów (w budynku Centrum);
  • Korepetycje dla maturzystów (w budynku Centrum);
  • Konsultacje psychologiczne (w budynku Centrum);
  • Zorganizowane pielgrzymki i wędrówki Szlakami Papieskimiw XI rocznicę ich powstania (Ełk/Wigry) połączone ze spotkaniami z ciekawymi ludźmi;
  1. KSIĘGARNIA w Ełku (przy katedrze i przy ul. 3go Maja 10 oraz w Suwałkach przy kościele św. Aleksandra) oraz POLIGRAFIA I HAFCIARNIA zapraszają do korzystania z usług, na które przygotowaliśmy specjalną promocję oraz karty stałego klienta. Dla katechetów zamawiających u nas szycie alb komunijnych i zestawy komunijne czekają specjalne bonusy.
  1. Z uwagi na rozbudowę modułów i działów naszej pracy podajemy nowy adres strony internetowej: centrumelk.pl Będą tu również zamieszczane wszelkie nowe informacje dotyczące wydarzeń, szkoleń oraz produktów i usług świadczonych przez naszą Instytucję.

Łączę wyrazy szacunku
s. dr Blanka Szymańska OSB
dyrektor COD