Sale konferencyjne

Z wielką radością informujemy, że w Centrum Oświatowo Dydaktycznym funkcjonuje SALA KONFERENCYJNA z nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym, mogąca pomieścić jednorazowo ok. 500 osób. Organizujemy w niej sympozja, szkolenia, warsztaty, konferencje, zajęcia dla dzieci i młodzieży, spotkania grup zawodowych i wspólnot, spotkania opłatkowe.

Doskonale nadaje się na zorganizowanie w niej różnego typu szkoleń czy spotkań dla firm czy urzędów. Statutowo służy ona przede wszystkim grupom i organizacjom działającym w ramach poszczególnych duszpasterstw i prowadzących działalność prospołeczną. Na te cele sala udostępniana jest nieodpłatnie.

SALA KOLUMNOWA to doskonałe miejsce na chwile przerwy, spotkanie przy kawie czy dobrym ciastku, bowiem jest ona przystosowana do obsługi cateringowej, dodatkowo wyposażona w zaplecze kuchenne i pełną zastawę stołową.

Wszystkie pomieszczenia są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu bariery architektoniczne nie przeszkadzają w dotarciu na miejsce.

Rezerwacja: Wydział Duszpasterstwa Ogólnego
pl. Katedralny 1, 19-300 Ełk