Nasze plany

Centrum Oświatowo Dydaktyczne jest prężnie rozwijającą się jednostką administracyjną. Z tego względu – zgodnie ze Statutem – pragniemy podejmować kolejne wyzwania, jakie przewidziała dla nas Opatrzność.

Mamy nadzieję, że będą one również miarodajną odpowiedzią na potrzeby otaczającego nas środowiska.

W tym miejscu pragniemy podziękować za wszystkie sugestie i podpowiedzi dla kierunków rozwoju Centrum. Mamy nadzieję, że w miarę naszych możliwości, będziemy je podejmować.

W listopadzie kończymy kilkuletni projekt realizowany we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności: SZAF-ę JP2 na kółkach czyli SZLAKOWĄ AKADEMIĘ FAMILIJNĄ JP2 w Sacrotrucku (link do SZaFy JP2: www.szlakipapieskie.eu).

W tym samym czasie rozpoczynamy projekt – w ramach innowacyjnej edukacji – realizowany we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki POD PRĄD – czyli jak żyć dobrze w czasach zagrożeń? Zajęcia z profilaktyki uzależnień na okularach VR.

W listopadzie rozpoczynamy kolejną edycję ZDANEJ MATURY, czyli bezpłatnych zajęć adresowanych do tegorocznych maturzystów, których będziemy wspierać w wybranych przez nich przedmiotach na egzamin dojrzałości.

Serdecznie zapraszamy!!!