Get Adobe Flash player

Udało się wreszcie jest!!!

Okładka 05 pierwsza stronaUdało się i wreszcie jest!!!Przepiękny album wydany we współpracy Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Centrum Oświatowo Dydaktycznego. Niewątpliwie to długo oczekiwana pozycja na rynku wydawniczym, która w sposób syntetyczny i niezwykle ujmujący przedstawia Karola Wojtyłę jako człowieka w drodze – zapamiętanego oczami Jego współtowarzyszy, świadków, przyjaciół.

Piękne fotografie, z których wiele nie było dotąd publikowanych, oddają klimat wędrówek i miejsc na terenie całej naszej Ojczyzny, które ks. Karol Wojtyła odwiedził w różnych etapach swojego życia. W ten sposób odkrywamy tajemnice Szlaków Papieskich w Polsce – tras, które Jan Paweł II kazał nam pilnować – a zarazem możemy z nich uczynić – dla siebie, swojej rodziny czy przyjaciół - program duchowej i niezapomnianej przygody wakacyjnej podążając śladami Karola Wojtyły.

Album – w polsko-włoskiej wersji językowej - jest znakomitym ubogaceniem wystawy Karol Wojtyła na turystycznym szlaku eksponowanej w różnych częściach Polski – i świetnym pomysłem na prezent tak dla Polaków, jak i obcokrajowców.

Serdecznie polecamy!

stat4u