Get Adobe Flash player

Power dla młodych konferencja na temat funduszy unijnych w Wigrach

 

Zapoznanie beneficjentów z konkursami, jakie planuje ogłosić w 2016 r. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój oraz pokazanie efektów dotychczasowych działań podejmowanych dzięki pozyskanym środkom w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - to główne cele Konferencji ,,POWER dla młodych” zorganizowanej przez ministerstwo w Wigrach.

Czytaj więcej...

UWAGA MATURZYŚCI!!! ZDANA MATURA 2016 - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

 

Matura

 

Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęcia przygotowujące Was do egzaminu dojrzałości w roku 2016. Jeśli chcecie skorzystać z tej bezpłatnej formy pomocy i edukacji – zapiszcie się dzwoniąc, pisząc, wypełniając formularz lub osobiście w budynku Centrum (przy katedrze).

Czytaj więcej...

NOWA SERIA WYDAWNICZA - HILDEGARDA Z BINGEN

Z wielką radością pragniemy poinformować, że już na księgarskich półkach po raz pierwszy goszczą nowe pozycje książkowe wydane przez Centrum Oświatowo Dydaktyczne Diecezji Ełckiej przy współpracy z Polskim Towarzystwem Przyjaciół św. Hildegardy.

Niniejszym inaugurujemy serię wydawniczą – HILDEGARDIANA – w ramach której pojawią się dwa cykle wydań.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Papieskim Jana Pawła II „Tajemnice Zawierzenia"

1
"Dziękczynienie za Kanonizację Jana Pawła II" 
w dniu 1-4.05.2014 r.

Organizator:

  • Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji
  • Centrum Oświatowo Dydaktyczne Ełckiej Kurii Diecezjalnej

Patronat Medialny: Telewizja Trwam i Radio Maryja

Spływy kajakowe trasą którą pływał Ks. Karol Wojtyła będą organizowane raz w miesiącu od maja do września i są dziękczynieniem za kanonizację Jana Pawła II. Chcemy naśladować w praktyce naszego wielkiego Świętego i uczyć się od niego jak spędzać wolny czas, aby był on również rozwojem naszego życia duchowego.

Czytaj więcej...

Index + Katechizm Bierzmowanych

index katechizm

Już mamy:
poprawiony, uzupełniony, ekonomiczny i ergonomiczny katechizm i indeks w jednym = 2 w 1 - tylko za 5 zł

Projekt "Oswajanie Smoka Diety" i "NIE dla OTYŁOŚCI"

fundacja1
Fundacja Rozwoju Chirurgii Bariatrycznej i Laparoskopowej w Ełku od 7 lutego 2011 r. do 31 marca 2011 r. realizowała projekt "Oswajanie Smoka Diety". Projekt realizowany był dzięki finansowemu wsparciu z budżetu miasta Ełku.

W ramach projektu zrealizowane zostały dwa zadania. Po pierwsze prowadzone były specjalistyczne konsultacje dla osób z otyłością olbrzymią (poradnictwo psychologiczne, grupa wsparcia). Po drugie odbyło się szkolenie psychologa (terapia osób otyłych). Celem warsztatu było przedstawienie możliwości połączenia różnych form terapii w leczeniu zaburzeń odżywiania się.

Czytaj więcej...

stat4u