Get Adobe Flash player

Ełcka Kuźnia Talentów

kuznia

Z radością informujemy że dzięki życzliwości Urzędu Miasta startujemy z Ełcką Kuźnią Talentów – Świetlicą dla Dzieci i Młodzieży, która powstaje w ramach Centrum Oświatowo Dydaktycznego przy parafii Katedralnej w Ełku. 

Zapraszamy na stronę: www.kuznia.elk.pl

NIE DLA MIERNIAKÓW - zajęcia z profilaktyki uzależnień w EKT

elk
Chcemy podzielić się radością, że z Bożą pomocą i wspraciem Urzędu Miasta oraz wielu życzliwych ludzi zakończyliśmy kolejny projekt realizowany przez Centrum Oświatowo Dydaktyczne w ramach działającej Ełckiej Kuźni Talentów pt. NIE DLA MIERNIAKÓW - ZAJĘCIA Z PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ W EKT.

Czytaj więcej...

Projekt - letni wypoczynek

W ramach Ełckiej Kuźni Talentów zrealizowaliśmy zadanie stanowiącą alternatywę wypoczynku letniego dzieciom, które nigdzie nie wyjechały na wakacje. TAJNIAK okazał się ciekawą propozycją edukacyjną, wychowawczą i rekreacyjną skierowana do dzieci i młodzieży. Uczestniczyli oni w warsztatach muzycznych, wycieczkach, zajęciach językowych oraz spotkali ciekawych ludzi. Wyprawa na Wyżynę Lubelską była doskonałą okazją do poznania nowych miejsc, a jednocześnie zapoznania się z naszą historią i piękną przyrodą. Prowadzone warsztaty pomagały wzmocnić dobre strony i eliminować niepożądane zjawiska, często przenoszone z rodzinnych i podwórkowych środowisk, dzięki czemu nasi podopieczni mogli podjąć wyzwanie przemiany siebie i świata.

Czytaj więcej...

GALERIA PRAC

Zapraszamy do obejrzenia prac:

TAJNIAK - terenowa akademia juniora

NAJLEPSZA INICJATYWA AKTYWNEGO KSZTAŁCENIA

Zgodnie z zapowiedziami wystartowała wakacyjna inicjatywa TAJNIAK adresowana do dzieci i młodzieży naszego Miasta, które z różnych powodów nie wyjeżdżają poza Ełk na wypoczynek letni. Propozycja ta została przygotowana przez Centrum Oświatowo Dydaktyczne przy współpracy z Urzędem Miasta Ełk i Oratorium im. Św. Jana Bosko w Ełku.

Czytaj więcej...

Podkategorie

stat4u